COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Fotografie není k dispozici

Nový senzační výrobek Elixír Dr. Slonia

Milí přátelé,

představujeme nový senzační výrobek v nabídce COLWAY. Je to elixír pro péči o podrážděnou pokožkou, za jehož výrobou stojí výjimečný vynálezce, člověk, který vytvořil, jediný na světě, šampon s biologicky aktivním diosminem pro zlepšení hustoty vlasů – Dr. Krzysztof Słon. Teď nám přináší další neobyčejný výrobek. Dr. Slon vymyslel a získal patent na metodu spojení aktivního nanostříbra s kyslíkem prostřednictvím  chemibsorbce. Díky této zvláštní metodě, nechává tento výrobek konkurenci daleko za zády.  Funguje zázračně v boji s různými mikroby: bakteriemi, plísněmi a viry. Při laboratorních testech zničil elixír 100% patogenů, se kterými přišel do kontaktu v Petriho miskách.

 

Aktivní Stříbro – největší nepřítel mikrobů

Elixír dr. Słonia  je výrobkem tak jednoduchým, že není velmi třeba školit členy sítě. Kdo by však chtěl získat informace objasňující mnohé zázračné účinky, kterých budeme zanedlouho svědky, měl by si v první řadě přečíst o fenoménu řeky Gangy, do které stéká nepředstavitelné množství nečistot, fekálií a rozkládajících se těl jak zvířecích tak lidských a desítky milionů lidí tuto vodu pije, aniž by propukla pandemie.  V této řece je 25 krát více kyslíku, než v jakékoli jiné velké řece na naší planetě. A obrovské množství stříbrných částic v bahně tohoto velkého toku. I když to zní neuvěřitelně - vzorky vody, které  testovali vědci již v roce 2009 obsahovali 1,5 milionu bakterie E. coli na 100 ml vody.  Podle světových norem čistoty vody musí pitná voda obsahovat těchto bakterií méně než 50 na 100ml. .

Na některých místech znečištění Gangy překračuje přípustné normy 30 tisíc krát. Co z toho? Indové nejenom věří, ale také ví, že Svatá řeka léčí řadu infekcí, pokud se omývá tělo její vodou. Tak tomu bylo od nepaměti až do dnes.  

Biocidní vlastnosti stříbra, zvláště ve spojení s kyslíkem, jsou známé od starověku a nikdo je nezpochybňuje.  Antibiotika dokážou zničit jen několik druhů bakterií a často jsou bezmocné proti virům a různým mutacím. Také působí pomaleji, protože dokážou účinně útočit na buňky bakterií pouze při jejich dělení.  Aktivní sloučeniny stříbra ničí více než 650 patogenů, a to okamžitě. Jedinou podmínkou jejich účinnosti je získat přístup ke zdroji infekce nebo k ohnisku nemoci.

Takto funguje i Elixír dr. Słonia.  Sami budete odkrývat jeho vynikající vlastnosti působící na pokožku, a nejenom. Budou i zklamání, vyplývající z toho, že např. pěti uživatelům vyléčí plísně a šestému ne.  

Vzhledem k tomu, že byl tento výrobek zaregistrovaný jako specializovaný kosmetický prostředek na podrážděnou a problematickou pokožku, nemůžeme se změnit jako jeho zastánci v lékařskou poradnu. Z právních i etických důvodů. Nicméně, můžeme všechny zainteresované odkázat k filmam na Yutube:

 

O Elixíru v něm hovoří Jarosław Zych a  Dr Krzysztof Słoń –  tvůrce tohoto jedinečného produktu.

 

O Elixíru hovoří liderka Colway Jolanta Gacek a syn Dr Slonia Jaroslaw Slon

 

 

Katalogova maloobchodní cena : 670 Kč / 24 EUR  

Vzhledem k nákladům na výrobu tohoto produktu, není jeho cena nízká, ale vezmeme-li v úvahu, co tato vodní mlha, obohacená o kyslík a stříbro, namířená na jakékoliv mikrobiální ohnisko dokáže, jsme přesvědčeni, že stane dalším hitem Colway!

 

ODKAZ NA NÁKUPNÍ KOŠÍK

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2023 COLWAY Česká republika