COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Titulní > E-shop > COLWAY CLASSIC > Doplňky stravy

Doplňky stravy

"Lékař léčí, příroda uzdravuje"
Hippokratés z Kósu

Lidé žijí dlouho a zdravě, jejich tkáně si zachovávají mládí a jejich orgány fungují, pokud se v každodenní výživě nacházejí potřebné vitamíny, minerály, „dobré” tuky a bílkoviny, antioxidanty, flavonoidy, hydroxylové aminokyseliny, snadno vstřebatelné uhlovodany, provitamíny, koenzymy a mnoho dalších složek, které rozhodují o kompletním zásobení  organismu. Pokud strava dostačující množství těchto životodárných látek neobsahujeie, látková výměna se pozastavuje, lidé rychleji stárnou a postupně ztrácejí svoji krásu i své zdraví.

Je to celkem složité, zabezpečit celoročně svému organismu ideálně vyváženou dietu. Mnohé potraviny, které by měly být obsahem každodenního jídelníčku, jsou velmi často příliš drahé, sezónní nebo je jednoduše nemáme rádi.

Potraviny vyráběné ve XXI. století jsou ochuzeny o mnohé vitamíny a minerály, které jsou pro naše organismy nezbytné. Navíc všudypřítomná globalizace obchodu prodlužuje cestu výrobků na náš stůl. Přitom již po několika desítkách hodin od sklizně ovoce i zelenina ztrácí desítky procent svých nutričních hodnot. Vytvoření vyvážené a dostatečně zdravé diety pro váš organismus se tak stává nemožným.

Abychom se mohli těšit šťasnému zdraví, měli bychom i preventivně sáhnout po doplňcích stravy, které by dle názoru Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA) měly obsahuvat látky, které se nacházejí v potravě přirozeně. Právě takové se nejlépe vstřebávají a bývají našimy organismy tolerovány.

Misí COLWAY® je vytvořit pro všechny možnost přístupu k doplňkům stravy nejvyšší kvality. Vytvoření Colvity i Vitamínu C-olway předcházelo dlouhodobé a pečlivé hledání těch nejlepších složek – nejcennějších a nejsnadněji vstřebatelných v lidském organismu. Aby mohla naše firma vyjít vstříc očekáváním a potřebám současné společnosti, průběžně sleduje výsledky vědeckých výzkumů a  neustále se snaží těmto nárokům vyhovět.

Doplňky stravy

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2023 COLWAY Česká republika