COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Titulní > E-shop > COLWAY CLASSIC > Péče o obličej a tělo

Péče o obličej a tělo

PéčeÚdržbaWellnessŽenaMužVšichni

Při tvorbě COLWAY® se opíráme na základech filosofie wellness, neboli napomáháme vám při vaší snaze zvýšit svůj potenciál pomocí dosažení harmonie mezi tělem, myslí i duchem. Každého dne pečujeme o vaše zdarví i krásu. Investujte každodenně do svého mládí. Odvažte se pečovat o sebe i svoji pokožku. Dovolte, aby byla váš obraz v zrcadle fotografií vaší duše, nikoli vašeho věku. Každý si zaslouží poznat náš jednoduchý předpis. Jeho účinnost je ve vašich rukou. Kosmetická linie COLWAY® představuje sérii produktů stvořených k tomu, aby pečovala o celé vaše tělo. Přírodní Kolagen je jejím základem a pečlivě vybrané účinné přírodní látky i nejnovější objevy biochemie tvoří podstatu jejího blahodárného působení. Kosmetické přípravky COLWAY® jsou aktivními látkami nasyceny více, než mnohé podobné i výrazně dražší výrobky. Kůže je největším orgánem našeho organismu. Nezaslouží si snad výjimečnou péči? Dle našeho názoru rozhodně ano. Je to ochranná vrstva, zajišťující bezpečí celého našeho těla před působením nepříznivých vnějších vlivů a pronikáním nebezpečných mikroorganismů. S dodáním odpovídající péče a výživy pro kůži investujete do svého zdravého vzhledu na delší dobu. Kosmetika COLWAY® napomáhá udržovat správnou hladinu zvlhčení v pokožce, zbavuje ji drsnosti a urychluje regeneraci její svrchní vrstvy. Slouží k mytí, redukci celulitidy, regeneruje a dokonale doplňuje péči prostřednictvím Přírodního Kolagenu. Jak můžete napomoci své pokožce? Najděte si chvilku pro sebe a svoji krásu. Stojí Vám to za to, každodenně dvakrát. S každým dnem budete mezi ostatními zářit čistotou, vaše vrásky se budou zjemňovat a přestanou vás v zrcadle štvát, vaše tělo bude okouzlovat hladkostí a zdravou barvou. Krása i mládí nejsou zarezerovovány jen pro vybrané. Teď už víte, že svět kosmetiky COLWAY® je také pro vás.

Série COLWAY jako jednička světové kosmetologie

  • Svými účinky doplňuje a prohlubuje působení přírodního kolagenu !
  • Díky inovativní biotechnologické formuli zvyšuje účinnost kolagenové kůry
  • Ve svém složení obsahuje unikátní, nejnovější biochemické vynálezy dostupné ve světové kosmetologii. Například matrixyl v množství až 3 % !

V jednotlivých výrobcích byl účinek bioaktivního kolagenu podpořen a zněkolikanásoben jedněmi z nejlepších a nejnovějších aktivních surovin na světě. Jedná se o produkty nejvyšší jakosti. Na základě barterové výměny liofilzovaného kolagenu získala firma COLWAY přístup k nejmodernějším biotechnologiím, komponentům a substancím, které se běžně nachází v nejdražších exluzivních kosmetických přípravcích. Přesto jsou cenově neporovnatelně nižší, než ceny přípravků podobných kvalit

Pro výrobce této kosmetické řady byl nejdůležitější výběr těch nejkvalitnějších komponentů. Při jejich výběru rozhodovala nejen nejvyšší jakost a nejnovější poznatky v kosmetologii, ale především bezpečnost pro trojšroubovitou strukturu kolagenu.

Péče o obličej a tělo

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2023 COLWAY Česká republika