COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

 

 

 

ČÍM JE COLWAY INTERNATIONAL?

Colway International je novým obchodním projektem, který je opřen na velmi pevných základech. Na nesporném úspěchu spotřebitelsko – distribuční organizace Colway, která za 11 let svého působení seskupila tisíce angažovaných členů a dosáhla obchodních obratů, které ji staví hned za největší firmy pracující v evropském měřítku v oblasti bezprostředního prodeje a MLM. Tento projekt vznikal velmi dlouho a byl důkladně promýšlen, čerpajíc z ověřených metod, uznávaných autorit a marketingového potenciálu, vypracovaného v průběhu dlouhých let.

 

Colway International - partnerský marketing vyrůstající ze zkušeností sítě, která v celé Evropě proslula nejvyššími provizemi vyplácenými per capita na jednoho statistického příjemce pasivních výdělků. Představuje uskutečnění vize lidí, kteří kdysi stvořili neobvykle efektivní byznys, který je velmi přátelský vůči svým členům, nemá poškozené dobré jméno a neobvykle vysokou organizační kulturu.

 

Colway byl v Polsku v roce 2014 v MLM Business Awards oceněn jako TOP firma – ale dnes má bohaté zkušenosti také na trzích v zahraničí. V roce 2015 již seskupil manažery žijící ve dvaceti zemích světa a v  Bulharsku, Itálii, Švýcarsku, Čechách, Slovensku, Velké Británii, Rusku a ve Vietnamu již má své autonomní zastoupení. Colway za svůj úspěch vděčí unikátním produktům, které slouží na ochranu mládí a zdraví. Z nich nejznámějším je čistý, živý aktivní kolagen, získávaný z rybích kůží metodou, která není známa nikde jinde na světě. Opravdový elixír mládí, jehož cestu za dobytím světa do roku 2014 brzdila pouze jeho neodolnost za teplotními hranicemi.

 

Colway International – byl založen lidmi, kteří v distribučním byznysu prosluli svojí důslednosti a úspěšností, kteří kdysi stvořili poptávku na miliony kolagenových produktů a o své zisky se dělili s tisícovkami partnerů. Tato firma vchází na scénu v plné síle, vybavená mocnými atributy. Disponuje transdermálním kolagenem, který se nebojí žádných teplot a rovněž širokou škálou kosmetických výrobků a doplňků stravy, založených na  komponentech, z nichž mnohé dosud nikdy nikdo na světě nevyzkoušel – skutečně unikátních, o neuvěřitelné účinnosti. Spolupracuje s výjimečnými inovátory a vynálezci z oblasti biochemie, především biochemie bílkovin. Disponuje odpovídajícími finančními prostředky, výzkumným i produkčním zázemím.

 

Zveme Vás ke spolupráci na velkých věcech. Chceme rozšířit úspěch Colway v globálním měřítku. Dát šanci milionům lidí na světě k seznámení s produkty, které vylepšují kvalitu života. Dát jim kolagen, jehož marketingový potenciál je neuvěřitelný, a také desítky jiných neméně úspěšných výrobků. Chceme svojí sítí Colway International překrýt celou planetu, a podělit se tak s co největším počtem lidí nejen o co největší množství peněz. Chceme se dělit o náš styl života, v němž práce je jen příjemným a radostným partnerským marketingem. Jednoduše intenzivním společenským životem spojeným s výdělky. Čím je intenzivnější, tím vyšší příjem přináší.

 

Připoj se k našim aktivitám, které převracejí dávné směry podobných expanzí.. Protože k nám již nepřicestovaly přes oceán, ale začínají tady, nedaleko vašeho evropského domu.

Právě Vy můžete být jedním z těch, kteří položí základy rozsáhlým milionovým strukturám nových členů.

 

Colway International představuje zcela moderní byznys. Získáte k němu nejmodernější náborové nástroje, které nám přináší éra informatiky, společný efektivní finanční systém, stejně jako skvělé perspektivy. Finanční investice, kterou po Vás bude očekávat, se ukáže být velmi nízká a bleskově se Vám vrátí. Rychle pocítíte čerstvost, neobvyklou sílu a nosnost této myšlenky, jaká z ní vyzařuje!

 

Vyzkoušejte naše nové úžasné produkty Colway ,dotknete se génia předního světového motivačního řečníka a trenéra – Andy Harringtona, který je již zcela přesvědčen o vizi Colway Internatonal  / video / a ochotný ji podpořit.

 

 

 

 

 

 

JAKÉ NOVÉ VÝROBKY NAJDĚME V COLWAY INTERNATIONAL?

 

Samozřejmě, že lokomotivou při  propagandě Colway International jsou Kolageny nové generace, jimž  pilotuje Collagen Native Pure. První ze série kolagenů, se kterými budeme  dobývat svět. Rok 2015 nám přinesl dálší kolagenový hydrát, který se nebude bát teplot a bude obsahovat další pokožce prospěšné látky. Dalším výrobkem ze série Native Collagen je Native Pure GOLD s koloidním zlatem.

Samozřejmě, že v novém katalogu COLWAY INTERNATIONAL najdeme oba nové doplňky stravy Colway: Collacein i ColamiD (v obohacené formuli). Přibyl další doplněk stravy od Colway, tedy Vámi dávno navrhovaná Omega! A není to obyčejný doplněk stravy, obsahující jen oleje omega, tedy všechny prospěšné mastné kyseliny v optimálních proporcích. To je totiž dnes téměř standard. Náš Omega Complex je unikátní, jako byly doposud v Colway všechny doplňky stravy. Budete nadšení! Svět se ještě s takovým přípravkem nesetkal.

Kosmetické výrobky v Colway International – tak jak náleží projektu o podobném rozmachu - je ihned seskupeny do promyšlených kompletních sérií, určených konzumentům o různých potřebách a preferencích. Takové kosmetické sady budou celkem tři!

 

Série hydro, v níž mimo jiné:

1. Intensive facial day moisturizer / Intenzivně hydratující pleťový denní krém

2. Ultra moisture night cream / Ultrahydratační noční krém

3. Hand cream/ Krém na ruce

4. Enzimatic face peeling / Enzymatický peeling

5. Micellar water / Micelární voda

6. Deeply hydrating body balm/ Hloubkově hydratující tělesný balzám

 

Série anti-age, v níž mimo jiné:

1. Intensive hydra-lifting eye serum / Liftingující a hydratující sérum pro okolí očí

2. Body contouring serum / Zeštíhlující sérum 

3. Face reneval cream / Omlazující krém na tvář

4. Eye reneval cream / Omlazující krém pro okolí očí

5. Scrub/ Peeling

 

Série natural, v níž mimo jiné:

1. Anti - Age capsules therapy / Tobolky Anti - Age

2. Hair shampoo / Šampón na vlasy

3. Hair conditioner / Vlasový kondicionér

4. Antioxidants face cream / Krém na obličej

5. Antioxidants face & body serum / Sérum pro tvář i tělo

6. Antioxidants hair serum / Sérum na vlasy

7. Scrub/Peeling

8. Anti perspirant deodorant – deodorant s účinkem proti pocení

 

Další produkty, které jsme přichystali do nabídky Colway International, jsou:

Baby wash gel / Mycí gel pro děti .

Dokonce pro Vás máme připraveno i něco zcela odlišného od mnohaletého profilu Colway: Safe and clean home: Universal Ecocleaner by Colway - je to  eko-superčističe z hořkého pomeranče (a jak jinak?). Rádi bychom tak vyzkoušeli, zda se v Colway International v budoucnu najde místo i pro takovéto eko-produkty. I když nejsou bezprostředně určeny pro naše zdraví a krásu, slouží k udržování čistoty okolo nás, navíc v souladu s životním prostředím.

Můžeme vás  s jistotou upevnit, že to bez výjimek jsou produkty nadstandardní, v nejvyšší jakosti výroby, balení a především v nich použitých komponentů! V několika případech jsou to složky, jaké prakticky doposud v žádném ze seriově vyraběných kosmetických výrobků nebyly použity. A pokud byly – pak jen v těch nejdražších. Ve všem jdeme důsledně v souladu s tím, co jsme dříve předesílali. V nových produktech tedy najdete: superoxid dismutázu (SOD), kolostrum, kmenové buňky z Citrus aurantium, Timozin beta 4, biomimetické peptidy, stejně jako nám dobře známé (Matrixil), jako i nové, esence získávané pomocí SFE (Supercritical fluid extraction) extrakce v nadkritickém stavu s využitím CO2. Odhalíte v nich také celou škálu prvně použitých rostlinných výtažků. Nové vůně, barvy i kompozice.

Určitě se Vám bude líbit i to, co v našich produktech není, i když všichni kolem nás tam tyto věci dodávají. Co ze sféry anorganické chemie se nám z nich podařilo vyloučit, aniž bychom tím zaškodili jejich jakosti a účinnosti.

 

PREZENTACE FINANČNÍHO PLÁNU 

Microsoft Powerpoint Finanční plán ke stažení

 

FAQ ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Je současná struktura "překopírovaná" do druhého plánu chronologicky a automaticky? Má každý dosavadní distributor a manažer ve druhém plánu automaticky své místo? Chápu to takto správně? Pokud ne, pak prosím o přesnější vysvětlení. Aktivovat se musí každá osoba po přihlášní, souhlasem se smlouvou a jejími  podmínkami, ovšem místo ve struktuře druhého plánu je již svým způsobem "připravené" a čeká na takovéto přistoupení původního člena prvního plánu? Pokud nepřistoupí, pak v něm nefiguruje. Ale to nemění nic v následné struktuře těch, kteří přistoupí? Mířím k hypotetické situaci, kdy se například můj současný manažer nerozhodne vstoupit do druhého systému, ale já, stejně jako všichni mí distributoři ano. Po půl roce můj manažer z prvního plánu vidí, že se mi daří a zatouží rovněž přistoupit. Čeká na něj ještě místo "nade mnou" nebo bude muset být zapsán nově, na místo následující v dané chvíli?

 

V momentu rozjezdu Colway International se celá struktura Colway, fungující v prvním Finančním plánu, přenesla  do plánu druhého. Přenesení česke a slovenské struktury se uskutečnílo dne 20. dubna 2015.  To znamená, že struktura zůstala přenesena přesně ve stavu v jakem byla dne 19.dubna v 24:00 hod. 

 

Všichni přenesení distributoři si zachovávají své místo v síti, ale automaticky v ní figuruji jen ve stavu hybernace. Teprve osobní prohlášení zájemce o členství ve druhém plánu způsobí její  „probuzení” a přechod na status Partnera. Pokud Distributor neprojeví zájem o účast ve druhém plánu, ostatní Partnery ze stejné struktury to nijak neovlivní. Pokud „Váš Manažer” neprojeví zájem o „probuzení”, pak si každý níže „probuzený” ve struktuře zachovává své chronologické místo v souladu s původní pozicí v plánu prvním, ovšem s vynecháním všech stále „hybernovaných” /osob s nezájmem/. Období pro probuzení bude omezeno. Pokud se až po uplynutí tohoto období  „Váš” Manažer rozhodne stát členen sítě Colway International, bude tak moci učinit již pouze jako nový Partner.

 

 

Jaký je identifikační prvek v systému? Pokud to bude e-mail, může se stejná osoba zapsat do různých struktur v systému pod různými e-maily?

Systém identifikuje novou osobu, která se dchce připojit do Colway International, nejprve prostřednictvím identifikace e-mailové adresy. Pokud se v systému neopakuje, systém požádá u uvedení jeinečného rodného čísla. Následuje proces registrace / systém „načte” další krok…/ a přidělí novému PARTNEROVI unikátní identifikační číslo Login – ID. Tento Login si pak můžete na svém profilu změnit na libovolný / za výjimky některých slov, které Colway International omezil/. Zapamatujte si však, že výběr loginu má velký význam, protože bude představovat první část názvu Vašeho internetového obchodu. Proto si dejte záležet nejen na jedinečnosti svého ID, ale také o svoji prestiž.

 

Existuje nějaký časový limit od startu druhého plánu pro přístup k němu, aby bylo možno zachovat chronologii z plánu prvního?

Ano, čas je limitován do ledna 2016

 

Lze propojit objednávky z prvního a druhého finančního plánu?

Colway a Colway International jsou dvě nezávisle působící firmy. Proto tedy produkty z prvního plánu jsou účtovány pouze v něm. Pokud si budete chtít koupit výrobky z druhého plánu, jediná cesta vede přes registraci v novém systému a aktivaci konta. Každý plán je účtován samostatně! Navíc pokud složíte dvě objednávky, tedyy v prvním I ve druhém plánu, budou Vámo odeslány samostatně, tedy jako dvě dodávky se dvěma zásilkami.

 

Mám známého, žijícího mimo EU. Co mám učinit v takovém případě?

V současnosti se soustřeďujeme na prodeji v zemích EU. Zásilky mimo EU jsou tématem, které se chystáme v budoucnu řešit.

 

Je možné integrovat internetový obchod z domény Colway International s jiným - vlastním?

Integrace do jiného e-shopu z jiné domény možná není.

 

Pokud má fungovat pouze na Vaší doméně, pak bude si moci každý distributor/manager zapsat takovou pod vlastní  doménu?

Pokud má Partner svůj e-shop již ve vlastní doméně, bude si v něm moci umístit informace, které se týkají  internetového obchodu v doméně CI, spolu s odkazem ke přesměrování. Obráceně nikoli.

 

Jak vypada registrace nového Partnera z ČR/SR či jiné zahraniční země?

Registrace Partnerů pro každou ze zemí v EU vypada stejně. Pro založení konta musi osoba se zájmem o registraci uvést své jméno, příjmení, e-mailovou adresu a v případě ČR a SR také rodé číslo. V případě jiných zemí to rovněž osobní číslo, odpovídající našemu rodnému číslu. Každý občan ze zemí EU má své jedinečné číslo, které bude systémem CI akceptováno.

 

Jaka je cena přepravného do ČR A SR?

Do ČR cena 7 EUR do SR 9 EUR.  Při objednavce nad 150 bodů bude cena zlevněna. Není možne platit dobírkou. Platby se budou realizovat tzv. online platbami. 

 

 

 

 

www.colwayinternational.com

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2023 COLWAY Česká republika