COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

O firmě

Firma Colway vznikla v roku 2004. Hlavním cílem firmy byla dynamická propagace světově jedinečného vynálezu v oboru kosmetologie, kterým se nepochybně stal přírodní kolagen.

Přírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století.

Skutečnost, že právě čtete tyto řádky, znamená, že k vám už taky dorazili zvěsti o magických elixírech – rybích kolagenech, na které se ještě někteří dívají s nedůvěrou, ale kterými jsou jiní již 15 let fascinování a vyhledávají je.. Slyšeli jste už o Přírodním kolagenu COLWAY Nativních kolagenach odolných na teploty ? Atelokolagenu ? O Elixíru dr. Słonia Collaceu ? Nebo o prvním šamponu na světě s diosminem, který skutečně zlepšuje hustotu vlasů? A o proslulých potravinových doplňcích? O LUNASINU, látce, která je z oblasti medical fiction, který nemá nikdo v Evropě?

 

 
Metoda, kterou získáváme náš biologicky aktivní, živý kolagen z rybích kůží, je chráněná patentem. Č. Žádosti: 362811 na Patentovém úřadě Polské republiky.  Každá firma, která vyrábí tropokolagen z rybích kůží ve formě trojité helisy, porušuje naše patentové právo!! 

Více na téma kolagenu ...

 

Produkty, na které jsme stavili, se objevují jednou za půl století. Skoro všechny se opírají o středoevropské biotechnologie. Právě tady byl izolovaný z rybích kůží, v molekulární podobě takový kolagen, jehož peptidy jsou schopné překonat bariéru epidermis a zastavit procesy stárnutí kůže na dlouhé roky.

 

O několik let později byl vyvynut Atelokolagen, nebo také první fibroblastový růstový faktor v Evropě.

Proč jsou kolageny chráněné patentem obvykle distribuovány způsobem přímého prodeje? Ptáte se často. Proč je nemůžete najít v regálech obchodů? Proč o nich neslyšíte v médiích, když je to taková světová senzace?

Je to již více než 15 let od prvních prezentací kolagenu a síť COLWAY prodala bez reklamy a propagace v médiích, se zanedbatelným podílem maloobchodních prodejen, více než dva milóny balení Přírodního kolagenu a kosmetiky s jeho obsahem, anti-age produktů prémiové kvality a snad už legendami opředených zdraví prospěšných doplňků stravy!

Stovky tisíců lidí si je koupili, desítky tisíc uživatelů si je pořizují pravidelně – mezi nimi možná i vaši známí. Děje se to právě díky doporučení uživatelů, bez mediální reklamy, kdy za každým názorem na kavalitu a účinnost těchto produktů stojí živý, reálný uživatel – tak vznikla rozpoznatelná značka s vynikajícími referencemi.

 

COLWAY proslula tím, že pro členy své organizace hledá unikátní objevy, biotechnologie a látky jako:

 

Jediná na světě, patentovaná metoda získávání biologicky aktivního kolagenu: 

Přírodní Kolagen, Atelokolagen, Nativní kolageny

 

 

První atelokolagen na světě, získaný z nativní formy kolagenu:

 Zlatý Atelokolagen  a Perlový Atelokolagen

 

 

První kontrolovanyý rozpad trojité helisy kolagenu: 

Nativní kolageny PURE, GOLD a DNA

 

 

První veřejně dostupný produkt v Evropě obsahující LUNASIN– jedinečný protein vyskytující se v přírodě, který probouzí naděje lidstva v mnoha průlomových oblastech vědy, a který je zároveň první známou epigenetickou potravinou.

LUNACOL

 

Jediná svého druhu, vyvinutá pro nás a chráněná patentem, forma diosminu, která dokáže prokrvit vlasové cibulky: 

Šampon zlepšující hustotu vlasů s Diosminem

 

Jediná svého druhu (podána žádost o patent) forma piperinu, která několikanásobně zlepšujue vstřebatelnost karotenoidů: 

AXANTA

Jediné svého druhu (podána žádost o patent) chemisorbce spojující stříbro s kyslíkem:  

Elixír dr. Słonia

Jediné známé aminokyseliny, které mají téměř 100% anabolicitu:  

COLVITA

 

 

První v Evropě vyvynutý fibropblastový růstový faktor FGF-1

Elixír pro okolí očí

 

První firma , ktera vklada do svých kremů práve DIAMANTY

Krém Modrý Diamant

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2023 COLWAY Česká republika