COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Sada vypínající oční okolí

Sada vypínající oční okolí Sada vypínající oční okolí Sada vypínající oční okolí

SADA VYPÍNAJÍCÍ OČNÍ OKOLÍ

 

Sada vypínající oční okolí obsahuje dva světově unikátní kosmetické přípravky určené k péči o pleť v oblasti kolem očí. 

TENSER

 

TENSER má schopnost výrazně vypnout a vyhladit vrásky i váčky pod očima během několika minut po aplikaci. Výsledkem se uživatel může těšit, v závislosti na typu pokožky, až 10 hodin. TENSER je okamžitý „vypínač“ nové generace, tedy bezpečný, funkční kosmetický přípravek pro výjimečné příležitosti.

Zajistí ihned efekt odpočatých očí a navrátí mladistvý, přirozený vzhled.

Okamžité zlepšení vzhledu očního okolí zajišťují biologicky aktivní látky, přirozeně se vyskytující v našem organizmu, které byly modifikovány a uzavřeny v komplexu peptidů a biokompatibilní polymerové síťce: Natural Molecule Tension Complex (NMT).

REVITALIZER

 

REVITALIZER je unikátní, první svého druhu na světě, regenerační sérum na oči. Obsahuje synergicky působící komplex růstových faktorů, čili aktivátory dělení buněk kůže (FGF-1) a epidermálních buněk (EGF), uzavřené v micelárních nosičích s postupným uvolňováním. Je to funkční kosmetický přípravek, neobvykle účinný při odstraňování nedokonalostí pleti v okolí očí. Rychle a účinně obnovuje přirozené procesy fungování pokožky vystavené několika hodinovému napínání způsobeného TENSEREM a tím činí jeho užívání bezpečným. Spektrum opravného působení komplexu Synergy GF – hlavního trumfu REVITALIZERU je velmi široké. Výrazně omlazuje pleť v oblasti okolí očí a regeneruje mikro svaly. Redukuje tmavé kruhy a otoky. Jemně napíná a vyhlazuje pleť v okolí očí. Přináší trvalé účinky.

 

URČENÍ

 

Pouze na oblast okolí očí se známkami stárnutí. Aplikace vyžaduje náležitou péči a přísné dodržování doporučení dané výrobcem. TENSER není určený na každodenní použití. REVITALIZER je určený k použití po každé aplikaci TENSERU a také na každodenní použití jako sérum na oči. SKALDOVÁNÍ: Skladujte na suchém a temném místě, při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Složení INCI

 

Tenser Aqua, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polypropylsilsesquioxane, Trimethylsiloxy silicate, Isododecane, Triethanolamine, Acetyl Glutamyl, Heptapeptide-1, Cyclodextrin, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Ethylenediaminetetraacetic acid tetrasodium salt, Phenoxyethanol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Propylene Glycol, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Silica, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, C.I. 19140, C.I. 14700.

Revitalizer Aqua, Propylene Glycol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Pentane-1,2-diol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Niacinamide, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Poly Glutamic Acid, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Trimethylsiloxysilicate/Dimethiconol Crosspolymer, Ferulic Acid, Caffeine, Isododecane, Ethylhexylglycerin, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Silica, sh-Polypeptide-11, rh-Oligopeptide-1, Blend N11999 - Aromatic Aloe Type Extract, Butylene Glycol, Ethylenediaminetetraacetic acid tetrasodium salt, C.I. 42090.

 

OBSAH:

TENSER 15 ml

REVITALIZER 30 ml

 

VIDEO Návod k použití

 

 

Podrobná instrukce aplikace

 

TENSER

Pozor! TENSER je výrobek komplikovaný, proto je nutné se před jeho prvním použitím obeznámit s informacemi a vyžaduje disciplínu. Abyste předešli zklamání z výsledků, důsledně dodržujte níže uvedený postup aplikace, který se ukázal jako optimální u většiny testovaných osob. Nicméně jsou různé typy pleti a individuální stav pleti v okolí očí možná bude vyžadovat vypracování vlastního efektivního způsobu důkladné a rovnoměrné aplikace TENSERU.

1. Příprava pokožky v okolí očí před aplikací TENSERU.

• Přípravek nanášíme na důkladně očištěnou a suchou pokožku.

• V místě přímého použití nesmí být pokožka pokryta vrstvou mazu nebo vody. Také by neměla být ošetřena jiným kosmetickým přípravkem.  Výjimkou je pleť velmi suchá, která vyžaduje hydrataci. V tomto případě použijte hydratační přípravek na bázi vody.

• před aplikací TENSERU přetřete oblast kolem očí navlhčeným vatovým tampónem, abyste odstranili eventuální zbytky mazu a osušte.

2. Nanášení TENSERU

TENSER je vyroben tak, aby už i minimální doporučené množství zajistilo požadovaný efekt vyhlazení a napětí kůže. Použitím většího množství výrobku nezvýšíte jeho účinnost, naopak může to vyvolat nevyžádaný efekt nepřirozenosti.

• Pro dosažení nejlepšího účinku vypnutí stačí na ruku vytlačit dávku jedné pumpičky (max. 0,15ml) na oblast jednoho oka.

• Okamžitě – aby se zabránilo zaschnutí přípravku – pomocí ukazováčku, nebo prostředníku jemně naneseme odpovídající množství přípravku a rovnoměrně vklepáváním rozetřeme od vnějšího koutku oka k vnitřnímu a zpět.

TENSER aplikujeme na celou oblast očního okolí, kde pozorujeme změny způsobené stárnutím, neopomeneme tzv. „kuří nožky“ na skráních.  Nikdy ale nepřekračujte dolní hranici oka, protože by to mohlo způsobit nepřirozené a nežádoucí napětí obličeje.  Přípravek vklepávejte tak, aby se dostal i do těch nejmenších záhybů. 

• Základním předpokladem účinného působení TENSERU je jeho důkladné a rovnoměrné nanesení. Tak rychlé, aby nezačal vysychat. Příliš dlouhé nanášení může způsobit narušení peptido- polymerové síťky.

• Pokud jsou na pleti četné záhyby a vrásky, nebo když je výrazně tenká, měli byste ji jemně napnout. Můžete to učinit, buď tak, že protáhnete obličej, jako při výslovnosti písmene „O“, nebo jemně natáhnete pokožku pomocí prstu druhé ruky. To zajistí rovnoměrné a důkladné nanesení TENSERU. Poté vklepeme zbytek přípravku jiným prstem, než kterým jsme ho nanášeli. Zabráníme tak tomu, aby se na prst nenalepila vrstva již nanesená.

• Všechny zbytky nanesené na pokožku musí být důkladně vklepány.

• Pokud nespotřebujete celé množství vytlačeného TENSERU, nepoužívejte jej na druhé oko, je pravděpodobné, že tento zbytek bude vysušený, což značně sníží jeho účinnost.

• Pokud by se TENSER začal z pokožky olupovat, znamená to, že jste použili vyschlý produkt a po vklepání a vstřebání nemůžete očekávat správný výsledek.

TENSER nanášejte v přirozené poloze, v sedě nebo ve stoje, nikdy ne v leže, nebo pololeže. Může to ovlivnit výsledek vzhledem k působení gravitační síly.

• Po úplném vklepání čekejte po dobu 10 minut bez jakékoliv mimiky obličeje, nemluvte, nevyjadřujte emoce. Další podmínkou správného působení TENSERU je zajistit jeho vstřebání a vyschnutí bez napínání obličeje.

• Pokud potřebuje urychlit aplikaci, můžete obličej vysušit studeným vzduchem např. z ventilátoru, nebo použít vějíř.

• Výše uvedené kroky opakujte při aplikaci přípravku na druhé oko. Pokusy souběžné aplikace na obě oči najednou nepřinesly požadovaný výsledek.

• Je také důležité před aplikací kolem druhého oka očistit a osušit prst od zbytků TENSERU, nebo ho nanášet jiným prstem.

• Na pleť s hlubokými vráskami nebo velkými otoky a váčky můžete dát ještě jednu vrstvu TENSERU. V tomto případě zopakujte výše uvedený postup, ale bez přípravy pokožky.  Druhou aplikaci můžete provést po 15-20 minutách od vstřebání první dávky.

3. Doba působení a účinky.

TENSER může po nanesení pociťovat jemné napětí pleti, které se může zintenzivňovat dalších 10-15 minut.  Je to normální a musíte na to zvyknout.

•Doba působení: až 10 hodin.

• Po nanesení TENSERU netřete ani nenapínejte pokožku v místě aplikace a okolí, způsobilo by to roztrhání peptido-polymerové síťky a pleť se tak rychleji vrátí di původního stavu.

• Když se během aplikace dostane TENSER do oka, okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

• pro zvýšení přilnavosti TENSERU  a lepší výsledky doporučujeme jednou za čas použít jemný exfoliační přípravek.

4. TENSER pod make-up a na make-up

• Po aplikaci TENSERU můžete používat i dekorativní kosmetiku, např. make-up, i když uživatelkám často stačil samotný výsledek použití TENSERU.

• Před použitím make-upu pamatujte na zásadu „bez vody a kožního mazu“. Místo aplikace TENSERU nesmí být mastné ani vlhké.

• Doporučujeme vyzkoušet make-up na TENSER až když dobře zvládnete jeho aplikaci a po prvních uspokojujících výsledcích. Doporučujeme pouze minerální dekorativní kosmetiku (tuhé matující pudry).

• nanášení make-upu na TENSER nedoporučujeme. Uživatelky, které ale jeho aplikaci už dobře zvládají, to mohou vyzkoušet.  Je nutné vytvořit oddělující vrstvu mezi make-upem a TENSEREM s použitím minerálních produktů před aplikací TENSERU. Zmatnění pokožky a odizolování TENSERU od mastných látek obsažených v pudrech nebo korektorech, může přinést úspěch i v případě jeho použití na make-up.

 

REVITALIZER

Revitalizer nevyžaduje dodržování tak přísných instrukcí jako TENSER. Ale některá vám doporučujeme, aby spokojenost s tímto unikátním produktem byla co největší.

1. Příprava pokožky v okolí očí před aplikací REVITALIZERU.

• Přípravek nanášíme na čistou a suchou pleť, proto je nutné důkladně odstranit nečistoty nahromaděné během dne i zbytky kosmetických přípravků, včetně TENSERU.

• V místě přímého použití nesmí být pokožka pokryta vrstvou mazu nebo vody. Také by neměla být ošetřena jiným kosmetickým přípravkem.

2. Nanášení REVITALIZERU

•  Pro dosažení nejlepšího účinku regenerace stačí na ruku vytlačit dávku jedné pumpičky ( 0,30 ml). Což je ideální dávka. Nikdy nepoužívejte větší množství než obsah dvou pumpiček. 

• Prstem naneste odpovídající množství přípravku, jemně a rovnoměrně rozetřete od vnějšího koutku oka k vnitřnímu a zpět, důkladně vklepejte. Pro lepší výsledek můžete aplikaci zopakovat.

• Pokud jsou na pleti četné záhyby a vrásky, nebo když je výrazně tenká, měli byste ji jemně napnout. Můžete to učinit, buď tak, že protáhnete obličej, jako při výslovnosti písmene „O“, nebo jemně natáhnete pokožku pomocí prstu druhé ruky. To zajistí rovnoměrné a důkladné nanesení REVITALIZERU a účinnou regeneraci.

•  Výše uvedené kroky opakujte při aplikaci přípravku na druhé oko.

• Používejte každý večer, zejména po použití TENSERU.

 

 

Sada vypínající oční okolí již v prodeji

"Tento produkt je vytvořen podle našich hodnot.

Žijeme v době, kdy je informace doručena adresátovi během několika sekund a zásilka během několika hodin. V době rychlé a netrpělivé.

Je to éra, ve které je čas cennější než výsledek, sex nemusí být doprovázený city, sportovci si budují svaly během několika měsíců a medicína léčí hlavně symptomy, místo aby hledala příčiny nemocí.  Je to éra, ve které zažívají obrovskou kariéru produkty, které neodstraňují problémy, jen je odsouvají a to okamžitě po jejich použití. Pilulky proti bolesti, na spaní, proti horečce, na potenci, výkonnost, koncentraci. Přípravky povzbuzující nebo zlepšující náladu, různé prostředky sloužící k okamžitému zlepšení vzhledu, vůně, pocitu…

Jejich uživatelé neočekávají nic jiného, než aby fungovaly účinně a okamžitě. Bez ohledu na to, co bude potom, když přestanou účinkovat. Většina z nás přijala tuto dobu a chce získávat více a více produktů s okamžitým účinkem. Nehledě na cenu a důsledky.

V roce 2012 se v USA objevily první, ještě velmi krátce působící „okamžité vypínače“ vrásek, „dočasné likvidátory“ váčků pod očima. Daly uživatelům možnost „omladit se“ na hodinu, dvě – v míře postupující odvahy tvůrců sahajících po látkách k tomu sloužících – dokonce i na několik hodin.

Zanedlouho dorazily i do Evropy. Staly se opravdovými trháky firem zabývajících se přímým prodejem, velký úspěch zaznamenaly zejména na veletrzích. Který „majitel“ povislých víček, nevyhnutelné známky plynoucího času a způsobu života, by nechtěl mít možnost zbavit se jich i kdyby jen na několik hodin?   

Před setkáním, které má rozhodující význam, před významnou událostí, při výjimečné příležitosti… Při prezentacích bylo vidět, jak během několika minut po aplikaci přípravku okolí očí zázračně „mládne“. A bylo přislíbeno, že tento efekt vydrží mnoho hodin. Filmy na internetu, které reklamují tyto korektory krásy, mají stále miliony zhlédnutí a samotné tyto produkty se těší velké popularitě.

Nikdo se radši neptal, jaký je mechanizmus působení látek, které dokážou tak rychle „likvidovat“ váčky pod očima a hluboké vrásky.  Nikdo také nepřemýšlel o tom, proč tyto výrobky nejdou propagovány velkými kosmetickými firmami.  

Takové, které si své dobré jméno budovali desetiletí a rádi by si ho zachovali po staletí.

Marketingový potenciál okamžitých korektorů vrásek a váčků pod očima, který zvyšuje prodej, jsou prezentace – nám byl v COLWAY známý dávno před tím, než k nám začaly plynout požadavky, abychom takový produkt vytvořili pro naši Síť. Nikdy jsme však nebyli firmou, která by vše podřizovala zisku. Naše jméno, značku, budujeme pro další desetiletí. Proto nás získané, a konsumentům málo známé, informace o „okamžitých vypínačích“ vrásek nabádali k velké opatrnosti.

Za prvé, na světě prakticky neexistují žádné produkty, které by působily na náš organizmus rychle, velkolepě a celkově -  úplně bez vedlejších účinků. „Vypínače“ k nim také nepatří.   Využívají hlavně dva mechanizmy: odvodnění a zabránění smršťování.  Když se to děje příliš často, nemůže jemné pokožce v okolí očí prospívat. Už jenom proto je nutné tyto produkty používat jen příležitostně a ne každý den.

Pravda o těch nejpůsobivějších „ vypínačích“ je však ještě více znepokojující. Bohužel čím rychleji a silněji napínají pokožku, tím více ji ničí. Ty, o kterých bylo nejvíc slyšet, obsahovaly (nepřiznané) toxiny, které již po 2-3 minutách paralyzovaly mikro svaly, které se, když je vystavíme takovému zásahu vícekrát, stávají nefunkčními, stejně jako po aplikaci botulotoxinu.

V nejlepším případě analýzy složení ukazovaly přítomnost látek, které poškozují lipidovou strukturu buněčných membrán a doslova „oblbnou“ buňky – výrobní továrny kolagenu a elastinu v kůži a keratinu v epidermis.  Cenou za tento efekt odstranění vrásek a váčků během 2-3 minut po aplikaci, může tedy být urychlení stárnutí pokožky v oblasti kolem očí.

Okamžitých a zároveň účinných korektorů změn pokožky kolem očí, které způsobuje stárnutí, není na světě příliš mnoho.

Jsou to totiž produkty, které vyžadují přístup k velmi pokročilým biotechnologiím, proto 100% rostlinné složení některých z nich bychom měli zařadit mezi pohádky. Pověřili jsme dvě nezávislé laboratoře rozborem a otestováním, podle uživatelů těch nejlepších, „vypínačů“ – s důrazem na jejich účinky a dobu působení. V žádném z nich se deklarované složení INCI neshodovalo se skutečným. Žádný si neudržel uvedený čas působení (6-8 hodin), většinou bylo jejich působení o 3-4 hodiny kratší.  Žádný neměl bezpečné pH pro naši pokožku. U některých „rekordmanů“ bylo pH vyšší než 11. (za bezpečné je považováno pH 5,4-5,8).

Distribučně-spotřebitelská organizace  COLWAY během dlouhých let svého působení vybudovala hodnoty, které vylučovaly zavedení do prodeje takového „vypínajícího“ výrobku, podobného těm dostupným na trhu, které jsme tady popsali. Navíc naše produkty tvoříme v první řadě „pro sebe“, protože významné procento objemu prodeje je uvnitř sítě – členové, jejich rodiny a přátelé.

Naše Síť ale potřebovala takový produkt, protože byla po něm vysoká poptávka.  Nakonec jsme pochopili, že proto, aby to byl kosmetický produkt, ke kterému budou mít uživatelé důvěru, musíme za něho vzít plnou odpovědnost a ještě jednou se spolehnout na mysl rodných vynálezců a domácí biotechnologie. Čili odmítnout pokušení napodobit marketingově ověřená řešení a nepospíchat. Vydat se cestou obtížnou, časově náročnou a nákladnou – začít vytvářet tento produkt úplně od počátku…"

 

Jarosław Zych

 

----

O vzniku a vlastnostech TENSERU a REVITALIZERU – čili Vypínací sadě na oční okolí  COLWAY

– jejich tvůrce: dr Błażej Dolniak:

V roce 2015 jsme obdrželi od firmy COLWAY  objednávku na vytvoření „ okamžitého vypínače“ vrásek, který měl být pro pleť zcela bezpečný a nejlépe, kdyby likvidoval váčky pod očima během jeho tříminutové prezentace a poté udržel tento působivý efekt déle než „vypínače“ na trhu už existující…

Začali jsme tedy důkladným prostudováním všech v té době dostupných vypínačů vrásek, jejichž účinek byl považovaný za senzační.

Výsledky mnoha testů a analýz v laboratořích REGEN MEDICINE vedly ke vzniku skoro stovky originálních kosmetických receptur založených na surovinách dostupných jen na několika místech na světě.  Snažili jsme se vytvořit něco dosud neexistující: „zázračný prostředek“, který by na několik hodin „vyžehlil“ pleť v okolí očí, ale zároveň by byl zcela bezpečný, s vysokou biologickou kompatibilitou s lidskou kůží, s prodlouženou dobou působení a především by viditelně a okamžitě zlepšil vzhled pleti v okolí očí.

Představujeme vám ovoce našeho více než dvouletého úsilí:  TENSER a REVITALIZER – neboli sadu inovativních a funkčních kosmetických přípravků.

TENSER

Ve zkratce.

Je to „okamžitý vypínač“ nové generace, tedy bezpečný, funkční kosmetický přípravek pro výjimečné příležitosti. Zajistí ihned efekt odpočatých očí a navrátí mladistvý, přirozený vzhled. Během 10 minut od aplikace se postupně uvolňují aktivní látky, především: acetyl glutamyl heptapeptid-1 a cylcodextrin, které jsou podpírány polymerovou síťkou a to zajišťuje požadovaný výsledek vypnutí a vyhlazení, které vydrží až 10 hodin.

TENSER – více informací:

Je to funkční kosmetický přípravek, který výrazně a okamžitě zlepšuje vzhled pleti v okolí očí.  Dosáhli jsme toho spojením biologicky aktivních látek, které se přirozeně vyskytují v našem organizmu, do Natural Molecule Tension Complex (NMT). Byly modifikovány tak, aby po aplikaci na pokožku kolem očí účinkovaly co nejrychleji – do 10 minut.

Jsou to:

Cyclodextrin – ihned redukuje vrásky tím, že zamezuje stahy svalových vláken. Děje se to tak, že znemožňuje buňce otevřením draslíkového kanálu, aby dosáhla svého membránového potenciálu a v důsledku toho otevřela volný kalciový kanál, což je proces nezbytný pro kontrakce svalů obličeje. Tento přirozený (a tedy zcela bezpečný) blokátor vápníku je jednou z nejúčinnějších biologicky aktivních látek známých v kosmetologii, které vyhlazují vrásky tím, že uvolňují napětí mikro svalů obličeje v místě jejich aplikace.  Mnoho výzkumů prováděných in vitro ukázalo, že  cyclodextrin také neutralizuje exocytózu, která je také závislá na vápníku (transport buněčnou membránou) acetylcholinového neurotransmiteru.  Ve výsledku zpomaluje vodivost, což umožňuje výrazné uvolnění napnuté kůže a korekci vrásek, potvrzené výzkumy in vivo.

• Acetyl Glutamyl Heptapeptide-1 (SNAP-8) – vědecké výzkumy ukázaly, že tento peptid je silným inhibitorem kontrakcí mimických svalů. Blokuje je destabilizací komplexu SNARE, který je klíčem k uvolnění neurotransmiterů, které způsobují svalovou kontrakci, včetně acetylcholinu.

Při tvoření NMT jsme cyclodextrin a Acetyl Glutamyl Heptapeptide-1 umístili do konečné receptury  TENSERA bez nosičů.  Potlačení správného fungování neurotransmiteru acetylcholinu a účinné uvolnění svalových vláken pleti – obě tyto látky působí synergicky, viditelně a okamžitě vypínají vrásky a váčky pod očima (tukové), odstraňuje otoky (lymfatické) a další problémy.

Takto jsme zrealizovali první část úkolu, který nám zadala firma COLWAY.  Komplex NMT výrazně redukuje vrásky a váčky bezpečným způsobem. Výsledného efekt vypnutí jsme paradoxně dosáhli využitím funkcí uvolňujících a ne napínajících.  A co je nejdůležitější – s využitím přírodních látek.  Bez použití derivátů klobásového jedu (botulotoxinu), bez agresivních neuropeptidů a bez nelítostné dehydratace pleti v okolí očí. Komplex NMT fungoval již v průběhu výzkumu v roce 2016, ale …příliš krátce.

Charakteristickým znakem jakékoliv biologicky aktivní látky je její biodegradace, čili postupný rozpad v čase. Komplex NMT složený z přírodních, biologicky aktivních látek, také podléhá postupné degradaci v biochemických procesech, tj. působení proteolytických enzymů nebo internalizaci buněčných receptorů. Přírodní peptidy, které blokují kontrakce mikro-svalů pod očima, tak nemohou "přežít" na povrchu kožních buněk příliš dlouho... Jejich život bylo třeba prodloužit.   

Druhým inovačním řešením při tvorbě TENSERU se ukázala biokompatibilní polymerová síťka, přesněji: peptidovo-polymerová, tvořená komplexem NMT společně s polymerovými řetězci tvořenými oxidy křemíku.

Kyslík a křemík, jsou vedle vodíku a uhlíku nejrozšířenější prvky v přírodě.  Křemík používaný např. při výrobě implantátů nebo mastí je zcela biokompatibilní s našim organizmem a také s kůží.

Biokompatibilní křemíkové polymery, o které jsme obohatili složení TENSERU, umožnily tomuto produktu dočasně řešit problémy pleti v okolí očí až na 10 hodin.  To jim vděčíme za vyhlazenou pleť po aplikaci. Také pleť lehce matují, díky čemu se neleskne a jemně maskují jiné nedokonalosti, např. rozšířené póry.

Spojení komplexu NMT s biokompatibilními  křemíkovými polymery umožňuje postupné uvolňování biologicky aktivních látek (složky NMT) a zachování rovnováhy mezi rychlostí nástupu účinku a jeho délkou působení (až 10 hodin)

Sametová konzistence TENSERU zajišťuje, kromě silného vypínajícího působení, velmi dobrou integraci s pletí, neomezuje mimiku obličeje, nezpůsobuje umělý výraz a dovoluje pokožce dýchat.

TENSER má optimální pH (5,7). Aseptická aplikace zajišťuje jeho trvanlivost, snižuje riziko vysychání a zvyšuje komfort používání.

Přirozený tělový odstín navíc rozjasňuje pokožku a dodává ji zdravý vzhled.

 

COLWAY od nás požadoval produkt, který převyšuje konkurenci…

Nemohli jsme vytvořit „vypínač“ vrásek, který by působil rychleji, silněji než ostatní a zároveň by jeho účinky trvaly déle.  Se snadnou aplikací, aby prezentace jeho účinků byla velkolepější a při tom by byl úplně neškodný.  Vytvořili jsme však produkt ve své třídě nejbezpečnější ze všech dostupných na trhu, s relativně dlouho dobou působení. TENSER vlastní mnoho výhod:

1. Bezpečnost:

 • Nepoškozuje jemnou pokožku kolem očí, protože má optimální pH, neobsahuje destrukční látky pro její strukturu ani toxiny a nedehydruje pleť.
 • Nedráždí pokožku, protože neobsahuje žádné dráždivé látky, jako např. vodní sklo, jedlou sodu apod.
 • Nezpůsobuje pálení pokožky během aplikace ani po ní.  Výsledné napětí kolem očí není tak nepříjemné – není tak silné (nekomfortní a tedy nebezpečné), aby bránilo mimice obličeje.
 • Nebrání pokožce dýchat.
 • Chrání jemnou pokožku kolem očí před slunečním zářením.

 

2. Doba trvání účinku:

 • Zabezpečuje napnutí pleti kolem očí až na 10 hodin.
 • Je odolný proti vodě a kožnímu mazu díky křemíkovým polymerům.

 

3. Komfortní používání:

 • Zajišťuje komfort, protože napětí pokožky kolem očí po několika minutách odezní.
 • Díky matujícím vlastnostem kryje nedokonalosti pleti.

 

„Okamžité vypínače“ vrásek úplně bez vedlejších účinků neexistují."

Nebojíme se tvrdit, že TENSER je nejbezpečnější ze všech na trhu nabízených „okamžitých vypínačů“. Ale i on může kvůli mnoha hodinovému napínání – vyhlazování způsobit nežádoucí účinky.  Mnoha hodinové blokování kontrakcí mimických svalů může totiž potlačit biologické procesy jako např. hydrataci očí či vyživování pokožky.

Po mnoha měsíčních analýzách, především mechanizmů, které jsou využívány ve „vypínačích“ vrásek – jsme došli k závěru, že pokud chceme splnit zadání, kterým nás pověřil COLWAY, vytvořit bezpečný a účinný korektor defektů pokožky kolem očí, nemohli jsme zastavit u TENSERU.  Zadání vyžadovalo vytvoření dvou produktů.  Druhý umožňuje pokožce, aby během krátkého času zapomněla na několika hodinové nepřirozené napínání způsobené TENSEREM a udržet část dočasného účinku zlepšení jejího vzhledu.  Tento druhý funkční kosmetický produkt je REVITALIZER, neoddělitelný od TENSERU, sám o sobě ale nejkvalitnějším očním sérem.

REVITALIZER

Ve skratce:

Je to jedinečné, první svého druhu na světě, regenerační sérum na oči, které obsahuje synergický komplex růstových faktorů, a to aktivátor dělení buněk kůže (FGF-1) a buněk epidermis (EGF), umístěných v postupně se uvolňujících micelárních nosičích. Je to funkční kosmetický přípravek, mimořádně účinný v odstraňování problémů a nedokonalostí pokožky kolem očí. Rychle a účinně obnovuje všechny přirozené procesy fungování kůže vystavené několika hodinovému působení TENSERU. Spektrum regeneračního působení komplexu Synergy GF – hlavního trumfu REVITALIZERU, na oční okolí je velmi široké. Výrazně omlazuje pleť v této oblasti a regeneruje mikro svaly. Redukuje tmavé kruhy a váčky. Jemně vypíná pokožku kolem očí. Přináší trvalé výsledky.

REVITALIZER – více informací:

Je to druhý funkční produkt sady, který jsme vytvořili, aby odstranil nežádoucí účinky TENSERU, udržel co nejvíc z jeho účinků, obnovil průběh přirozených procesů fungování kůže a trvale revitalizoval oblast kolem očí.  REVITALIZER to jsou také inovativní biologicky aktivní látky a kosmetické suroviny nové generace, které tvoří synergicky působící komplex stimulující růst buněk jak samotné kůže, tak i epidermis. Růstovými faktory, které se přirozeně vyskytují v kůži, aktivující její nejdůležitější buňky jsou: fibroblastový růstový faktor (FGF) a epidermální růstový faktor (EGF). V přírodě se jejich spolupůsobení na buněčné úrovni vždy doplňuje a vzájemně posiluje. To nazýváme synergií.

 

FGF (fibroblast growth factor)

Stejné jako naše přirozené  FGF – aktivátory obnovy buněk – bio chemici pracující s těmi nejmodernějšími technologiemi je dokáží již ve svých laboratořích vytvořit. Tak došlo k tomu, že my, wroclawští vědci, jsme vytvořili, jako první v Evropě FGF - globulární protein složený ze 155 aminokyselin s molekulovou hmotností 17,3 kDa.

Na buněčné úrovni působí:

 1. aktivaci specifického receptoru nacházejícího se na povrchu kožních fibroblastů.
 2. specifickou aktivaci signálních kaskád, které vedou k syntéze bílkovin mimobuněčné hmoty – kolagenu, elastinu, lamininu a kyseliny hyaluronové,
 3. selektivní aktivaci genů, jejichž proteinové produkty jsou zodpovědné za obnovu poškozených kožních buněk,
 4. stimulaci proliferace a migrace fibroblastů,
 5. stimulaci růstu kmenových buněk kůže,
 6. antioxidaci
 7. aktivaci dalších růstových faktorů, mezi nimi EGF:

 

Působení na buněčné úrovni se přenáší na výjimečné vlastnosti FGF, tak důležité pro naši pokožku:

 • proti vráskám (anti-wrinkles)
 • proti stárnutí (anti-aging)
 • udržuje elasticitu kůže
 • zpomaluje proces stárnutí kůže
 • moduluje procesy regenerace kůže
 • omlazuje buňky epidermis
 • obnovuje poškozenou kůži

 

EGF (epidermal growth factor) faktor krásy oceněný Nobelovou cenou…

V roce 1962 ho objevili badatelé Stanley Cohen a Rita Levi-Montalcini, kteří získali v roce 1986 Nobelovu cenu za výzkum v oboru fyziologie a medicíny.

EGF – růstový faktor epidermálních buněk – je globulární protein složený z 53 aminokyselin o molekulové hmotnosti 6,2 kDa.  Menší o 66% než FGF má stejně důležitou roli:

 1. stimuluje proliferaci a migraci fibroblastů,
 2. specificky aktivuje signální kaskády, které vedou k syntéze bílkovin mimobuněčné hmoty – glykoproteinu a kyseliny hyaluronové,
 3. pomáhá regenerovat kožní buňky, zlepšuje pružnost pokožky a vyhlazuje vrásky,
 4. posiluje ochrannou bariéru pokožky proti škodlivým vnějším vlivům, včetně slunečního záření,
 5. urychluje procesy regenerace pokožky, i v případě jejího poškození vyvolaného špatným výběrem kosmetiky, zanechává pleť hebkou a jemnou.

FGF a EGF představují hlavní a jedny z nejdůležitějších biologicky aktivních složek, které jsou zodpovědné za udržení mládí a vitality naší pokožky.

Vytvořený v laboratořích REGEN MEDICINE založený na FGF (autorská receptura) a EGF synergickém, jediném na světě, komplexu dvou růstových faktorů umístěných v micelárních nosičích – použitém v jednom kosmetickém produktu (REVITALIZER firmy COLWAY).

Pro zajištění postupného a kontrolovaného vstřebávání obou růstových faktorů jsou umístěny v speciálně připravených elastických  micelárních nosičích. Ale to není všechno.  Úspěch biokompatibilní polymerovo-křemíkové síťky nás podnítil k tomu, abychom vytvořili podobnou biokompatibilní síťku pro REVITALIZER.  Trochu jinak složenou, protože obsahuje kromě oxidů křemíku i uhlík – umožňuje kontrolované postupné uvolňování složek Synergy GF, čili maximální využití jejich synergického působení na buněčné úrovni.   

Speciálně navržená polymerová síťka, kterou obsahuje REVITALIZER, byla použita v anti-age kosmetice poprvé v Evropě.   

REVITALIZER nemá za úkol jen „napravovat“ krátkodobé narušení biologických funkcí kůže způsobené  TENSEREM. Je to regenerační sérum pro problematickou, zralou pleť, nebo s předčasnými známkami stárnutí nejlepší světové třídy.  

Je mimořádně bohatý na další aktivní složky, např.:

 • kyselina gama polyglutamová  (PGA) – kosmetická revoluce v hydrataci, polymer aminokyseliny, který 4x účinněji než kyselina hyaluronová snižuje trans epidermální ztrátu vody.
 • Vysoce koncentrovaný vitamín C s kyselinou ferulovou - osvědčený aktivátor syntézy kolagenu a elastinu, stejně jako ceramidů a lipidů rohové vrstvy epidermis.
 • Vitamin B3 (niacinamid) hydratuje, vyhlazuje, zlepšuje pružnost, rozjasňuje, vyhlazuje strukturu pokožky, působí protizánětlivě a proti akné, omezuje nadměrnou tvorbu kožního mazu.
 • Vitamín B5 (D-panthenol) vyživuje a zklidňuje a má hygroskopické vlastnosti.
 • Kofein - zajišťuje pokožce správné napětí a hebkost. Jeho odvodňovací vlastnosti urychlují mikrocirkulaci v kůži a antioxidační vlastnosti chrání kožní buňky před poškozujícím účinkem slunečního záření.

REVITALIZER regeneruje unavenou, TENSEREM několik hodin nepřirozeně napnutou kůži kolem očí.

Díky rychlé regeneraci svalů a pleti kolem očí je používání TENSERU bezpečné.

Mnoho uživatelů sáhne po Sadě vypínající oční okolí COLWAY kvůli TENSERU. Mnozí ale také po určitém čase uznají, že mnohem cennější (pokud bychom je chtěli rozdělit) je REVITALIZER – regenerační kosmetický přípravek na okolí očí, který dosud nemá žádná kosmetická značka na světě v nabídce!

 

S pozdravem

Dr. Blažej Dolniak

 

BĚŽNA CENA

2 890 Kč / 113 €

AKČNÍ CENA

2 490 Kč /  99 €

 

  

Přidat do košíku

Počet kusů: (minimální počet ks)
Cena:
Celkem:
Poznámka:
znaků ještě zbývá.

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2023 COLWAY Česká republika