COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Zeštíhlující sérum proti celulitidě

Zeštíhlující sérum proti celulitidě

Hledáte produkt, který dokáže zpevnit a zeštíhlit Vaše tělo?

Chcete zachovat mladistvý vzhled Vaší pokožky?

Chcete zapomenout na celulitidu?

                              serum

ZEŠTÍHLENÍ, ELASTICITA, ZPEVNĚNÍ

 

Kde se vzala ta celulitida, ptáte se? Sníte o hladké pokožce nohou a hýždí? Vyplatí se najít si denně chvilku na péči o tělo, na jeho zpevnění a vyhlazení. Neodkládejte to na zítřek a používejte naše Zeštíhlující sérum, které účinně bojuje proti celulitidě. Díky němu bude Váš boj snadnější a efektivnější.  Široké spektrum působení  ZEŠTÍHLIJÍCÍHO SÉRA Colway podporuje proces lipolýzy, to znamená, že urychluje spalování tuků a stimuluje mikrocirkulaci, zpevňuje  tkáně a zlepšuje odtok nahromaděných toxinů a  vody. Složky přípravku bojují s již existujícími tukovými buňkami a zpomalují adipogenezi - proces formování nových tukových buněk a lipogenezi tzn. ukládání tuků v buňkách. Vůně cappuccina ukrytá v krabičce našeho Zeštíhlujícího Séra Colway  Vám zlepší náladu a jeho používání se stane pro Vás každodenním rituálem, jako Váš šálek oblíbené kávy.

 

NOVÉ SLOŽENÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍHO SÉRA 

obohacené o olej ze sladkých mandlí

 

Firma Colway vyšla vstříc očekáváním svých klientů a využívajíc nejnovějších vědeckých úspěchů v kosmetice vytvořila přípravek, který působí v mnoha směrech v boji proti celulitidě. ZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM je balzám, který obsahuje Liporeduktyl® – speciálně vybrané složení účinných látek, ukrytých v lipozomech, které snadno pronikají pokožkou až do jejích nejhlubších vrstev.

Olej ze sladkých mandlí výborně zlepšuje elasticitu pokožky a chrání ji před vznikem strií.

Složení ZEŠTÍHLUJÍCÍHO SÉRA je tak bohaté, že boj s celulitidou je účinný a mnohem  snadnější.

 

AKTIVNÍ LÁTKY

Kolagen - je „bílkovinou mládí", která tvoří více než 30 % bílkovin v lidském těle a až 70 % bílkovin v pokožce. Kolagen spolu s elastinem tvoří v pokožce elastickou síťku, která dodává pokožce její pružnost a pevnost, ale také váže vodu, lipofilní látky a rozhoduje o kondici pojivové tkáně, tedy vskutku celého organismu. Produkty disimilace rybího kolagenu třetího řádu, které jsou použity ve složení tohoto preparátu, povzbuzují procesy obnovy, hloubkové regenerují, zvlhčují a zpevňují epidermis až k jeho základní vrstvě. Povzbuzují dělení keratinocytů a reakce cytokinů. Stimulují fibroblasty - továrny na „bílkovinu mládí" ke zvýšení produkce kolagenových molekul.
Cestou vznikají pod vlivem „vynuceného" procesu kolagenogeneze trojté šroubovice, které se spojují ve fibrily a z nich se pak utvoří nová vlákna. Výsledkem je zlepšení pevnosti a celkové kondice pokožky, která se stává elastičtější a hladší, cellulitida je méně viditelná.

Liporeductyl® - je bohatě složenou sloučeninou z výrazně aktivních látek uzavřených v lipozomech, což ulehčuje jejich prostup pokožkou a umožňuje proniknout až do nejhlubších vrstev pokožky. Aktivní látky uvolňované v hlubokých vrstvách epidermis účinně bojují proti cellulitidě. Liporeductyl je vyhledáván náročnými a rozvážnými spotřebitelkami ve složení pleťového mléka a balzámů či krémů na tělo. V současnosti na trhu nenajdeme jiný výrobek určený k boji s podkožním tukem, v němž by liporeductyl tvořil až 7 % jeho objemu.

 

Liporeductyl se skládá mimo jiné z:

KOFEIN - který se představuje klinicky prokázanou schopností vynucení lipolýzy (rozpadu podkožních tuků). Kofein blokuje enzym (fotodiesterázu), který zodpovídá za likvidaci látek, které se účastní rozkladu TAG. Také podporuje krevní oběh, což ulehčuje eliminaci toxinů.

ESCIN - je látka, která se v přírodě vyskytuje v semenech kaštanu koňského. Escin neobvykle efektivně zpevňuje drobné cévky, čímž zvyšuje jejich odolnost proti praskání a prosakování, která bez včasného zásahu způsobují zhmožděniny. Těmto cévkám poskytuje dobrou ochranu právě mnoho způsobů působení escinu. Tato sloučenina přibržďuje působení enzymu hialuronidáza, který rozkládá hlavní pojivo uvnitř cévní tkáně - kyselinu hyaluronovou. Ta je jednou z nejdůležitějších látek tvořených v našem těle, kterou naše pokožka nezbytně potřebuje. Kromě toho escin brzdí i další enzymy, které jsou zodpovědné za rozklad stavebních látek naší cévní soustavy. Escin účinně kojí zánělivé stavy a srážlivost krve, čímž usnadňuje krevní oběh a tvoří prevenci proti tvorbě křečových žil. Kromě toho tato látka zvyšuje žilní napětí a snižuje jejich objem, čímž brání tvorbě žilních sraženin a jejich ucpávání. Rovněž má významný vliv na lymfatický systém, takže má všeobecně blahodárný vliv na krevní i lymfatický oběh.

L-KARNITIN -v posledních letech často označován za vitamín BT, je prvkem nezbytným při energetické přeměně mastných kyselin. Je to látka, která se podílí na transportu mastných kyselin o dlouhých stavebních řetězcích do mitochondrií. Zde jsou tyto kyseliny spalovány a jsou z nich odstraňovány mastné kyseliny o středních a krátkých řetězcích a také další acylové sloučeniny, které mohou být v nadměrném množství toxické. L-karnitin je rovněž účinným antioxidantem. Má tedy schopnost stabilizovat biologické blány. Bylk také prokázán jeho blahodárný vliv na cévní systém. Kromě toho je cennou sloučeninou, která má aktivní podíl na odstraňování toxických látek z organismu. Jeho detoxikační účinky vyplývají ze schopnosti navazovat v řetězcích těžké kovy, které jsou poté stejně jako další biologické prvky při jejich nadmíře vylučovány ven z organismu.

TRIPEPTID GLYCIN-HYSTIDIN-LYZÍN - se vyskytuje v různých bílkovinách a má schopnost vychytávat produkty oxidace lipidů. Vázání těchto škodlivých látek výrazně zvyšuje efektivnost působení ostatních složek směsi. Vyvolává procesy lipolýzy, tedy rozbíjení tuků, které obviňujeme za cellulitidu a činí je bezpečnými pro náš organismus.

LISTNATEC OSTNITÝ - (Ruscus aculeatus - výtažek) - tato rostlina je bohatá na steridové saponidy, fytosteroly, flavonoidy, mastné kyseliny, triterpeny, kumarín a alkaloidy. Aktivní látky (ruscogenins a neuroruscogenins), které obsahuje, zužují světlost cév, čímž se vylepšuje jejich průtočnost. Mimoto tyhle aktivní látky zvyšují pružnost cév a brzdí záně tlivé stavy. Výtažek z téhle cenné rostliny rovněž napravuje průtok lymfy. Zesílení a zpevnění stěn cév a také povzbuzení průtočnosti lymfatického systému omezují průsak krve i lymfy do okolních tkání. Tím opět brání vzniku zhmožděnin a zvyšuje účinnost vyplavování toxických látek.

JÓD - je prvkem neobvykle cenným pro boj s tukovou tkání. Má vliv na regulaci a urychlení metabolismu. Způsobuje rychlejší odstranění tukové tkáně a na druhou stranu také posiluje vylučování toxických látek.

BŘEČŤAN POPÍNAVÝ - (Hedera helix - výtažek) - obsahuje množství aktivních látek. Především všechny kyselé saponiny triterpenové (a-hederin), alkaloidy (emetin), flavonoidy (rutin), fenolové kyseliny (chlorogenovou a kofeinovou). Břečťan má protizánětlivé účinky a působí proti bolestem, ale také stahuje, napíná a dráždí. Saponiny mají silnou schopnost drenáže tkání, takže stimulují krevní oběh a aktivují odtok lymfy. Ulehčuje to aktivním látkám přístup k místům, kde se ukládá tuk a ovlivňuje jejich vstřebávání. V následku pak také na odstraňování toxických látek a vody z mezibuněčné tkáně a na zintenzivnění látkové přeměny a rozpad TAG uzavřených v adipocytech. Výtažek z břečťanu rovněž posiluje drobné cévky (vlásečnice) a chrání je před praskáním.

Výtažek z PUPEČNÍKU ASIJSKÉHO (Centella asiatica) - látky v něm obsažené stimulují fibroblasty k syntéze kolagenu a elastinu a také dalších bílkovin svázaných s posílením struktury pojivové tkáně. Povzbuzují přestavbu kolagenových vláken modifikací kožní struktury a podkožní vrstvy. Stejně tak způsobují viditelnou nápravu její pružnosti a pevnosti. V souvislosti s tím se i „pomerančová kůra" stává méně viditelnou. Výtažek z pupečníku pozitivně ovlivňuje také podkožní oběh krve. V něm obsažené aktivní látky rovněž zabraňují vznik neestetických podlitin díky stimulaci průtoku krve a posílení tkání v blízkosti cév. Navíc stěny cévek vlivem aktivních látek z pupečníklu zesilují a jsou ohebnější. Výtažek z centelly zvyšuje úroveň navlhčení a propnutí pokožky, protože posiluje produkci kyseliny hyaluronové. Výtažek z této rostliny při vnějším použití působí účinně antisepticky a proti zánětům.

HYDROMANIL - je rostlinnou zvlhčující složkou, která využívá sloučeniny cukrů pocházejících z plodů stromu sapan (nebo také tara - latinsky caesalpina spinosa), který roste v suchém klimatu jihoamerických And. Hydromanil je speciální trojrozměrnou metodou vytvořená koloidní polysacharidová matrice ze stromu sapan, která obsahuje díky kontrolované enzymatické hydrolýze oligosachridy ze stejné rostliny. Díky novátorské technologii výroby je tato zvlhčující látka uvolňována postupně. Schopnosti hydratace touto nov odobou rostlinnou kůro byla potvrzena i na základě tesů in vivo. V současné kosmetologii jsou nesporné. Hydromanil se prokazuje být nejen prostředkem k okamžitému zvlhčení tkáně i po jednorázové apliklaci, ale vykazuje se také kumulačním efektem dlouhodobějšího až několikahodinového zvlhčení. Pravidelné použití preparátů obsahujících tuto složku výrazně napravuje stav zvlhčení pokožky. V současném světě profesionální kosmetiky je uznáván za nejlepší složku pro hydrataci pokožky mimo pleti tváře.

OLEJ Z BRUTNÁKU LÉKAŘSKÉHO - (Borago officinalis) - je neobvykle cennou (a nákladnou) složkou, využívanou jen v nejlepších kosmetických přípravcích. Tento olej je ideální pro suchou, praskající a loupající se pokožku. Obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin, z čehož až 25% kyseliny gamma - linolenové (GLA), která je jednou ze základních složek svrchní vrstvy lidské pokožky - epidermis. Tato kyselina je přírodě nezbytná pro udržení základních vlastností a funkcí pokožky. Olej z brutnáku výrazně zjemňuje nejrůznější podráždění a také napomáhá při regeneraci pokožky, čímž působí proti jejímu předčasnému stárnutí. Díky unikátnímu biochemickému složení reguluje vlhkost pokožky, změkčuje epidermis, snižuje napětí ve tkáních a jej doprovázející pocity svědění.

VITAMÍN E - pro utrvalení a maximalizaci efektu působení byl vitamín E uzavřen v tomto preparátu v ochranných vrstvách. Všeobecně je Tokoferol uznáván jako jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Tento vitamín je již léta kosmetology doporučován pro péči o jakýkoli druh pleti, ale především je určen pro pokožku sužovanou nedostatečnou hydratací, suché a ztrácející barvu. „Vitamín mládí", jak se často o tokoferolu říká, vychytává volné radikály, které ničí stukturu pokožky, a stejným způsobem zabraňuje také jejímu předčasnému stárnutí. Kromě toho brání přesušení svrchní vcrstvy pokožky, ochranou její elasticity a pevnosti. Protizánětlivé a regenerující vlastnosti jsou přínosné také při tvorbě nových tkání.

ZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM je dalším výrobkem, pro který nebylo šetřeno ani s aktivními látkami, ani s péčí a náklady. Další kosmetický výrobek z řady COLWAY, o kterém recenzenti říkají, že je prostě přesycen aktivními složkami. Věříme, že díky tomu vznikl výrobek hodný svých předchůdců. Jistě si také brzy najde na kosmetickém trhu skupinu stálých odběratelů.

 

OBJEM: 200 ml / 6,8 fl.OZ

 

Způsob použití


Preparát naneste na místa postižená cellulitidou (stehna, hýžďě, ramena) a energicky vmasírujte krouživými pohyby ve směru k srdci. Doporučujeme používat zeěštíhlující sérum 2 x denně, chvilku po vstřebání přírodního kolagenu Silver, se kterým preparát působí v synergii.

Přidat do košíku

Počet kusů: (minimální počet ks)
Cena:
Celkem:
Poznámka:
znaků ještě zbývá.

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2023 COLWAY Česká republika